Незалежно від того, чи ви новачок у туристичних подорожах та не знаєте, з чого почати, чи досвідчений турист та кемпер, який прагне покращити своє облаштування, це обов’язково для ознайомлення.
Ми зібрали всі наші ресурси, запитали наших експертів і продивились архіви, щоб надати вам список порад щодо кемпінгу та спорядження для туризму. Незалежно від того, чи ви новачок у туристичних подорожах та не знаєте, з чого почати, чи досвідчений турист та кемпер, який прагне покращити своє облаштування, це обов’язково для ознайомлення.
Загальні поради щодо планування подорожі
1. Завжди плануйте погану погоду
Погода, як відомо, непередбачувана. Рекомендуємо упакувати:
- Багато теплих шарів
- Теплую шапку
- Водонепроникний одяг
- Захист від сонця
- Засіб від комах
2. Перевірте прогноз погоди
Незважаючи на те, що прогноз погоди не завжди точний, перевірка прогнозу погоди дасть вам гарне уявлення про те, до чого слід готуватися.
3. Плануйте свою діяльність заздалегідь
Перш ніж вийти з дому, ви можете ознайомитися з цікавинками поблизу, у тому районі, де будуть розташовані намети туристичні. Ці пропозиції можуть чудово вписатись в планування ваших днів у кемпінгу та під час вашого прибуття до місця відпочинку. Від відвідування найпопулярніших визначних пам’яток архітектури до насолоди лісом на пішохідних і велосипедних доріжках, є безліч цікавих варіантів.
4. Немає нічого поганого в тому, щоб бути надто підготовленим
Звісно, слухати поради, це зручно. Однак ви не дізнаєтеся, що вам справді потрібно, доки не сходите в туристичний похід кілька разів. Не слухайте тих, хто каже вам, що ви зібрали забагато. Добре бути готовим до будь-яких ситуацій, поки ви не зможете скласти власний персоналізований список необхідних речей.
5. Слідкуйте за розпродажами для туризму
Позасезонні розпродажі — чудовий спосіб заощадити гроші на знарядді та аксесуарах. Зверніть увагу на них у низький сезон, щоб дізнатися, чи можна придбати вигідні пропозиції.Перш ніж інвестувати, не забудьте провести дослідження, щоб переконатися, що ви платите найкращу доступну ціну.
6. Візьміть аптечку
Схрестіть пальці, вам не потрібно буде ним користуватися, але знання основ очищення та перев’язування рани буде неоціненним, якщо ви або хтось із вами потрапить в халепу. Якщо ви в таборі з собакою, взяти окрему аптечку – чудова ідея.
7. Використовуйте пакувальний лист перед виходом у дорогу
В Інтернеті є нескінченні списки речей для туризму. Підберіть той, що відповідає вашій кількості днів.
8. Не кидайся під дерево
Хоча це може стати чудовою нагодою для фотографій, розміщення під деревом може спричинити кілька проблем. Дерева під час сильного вітру можуть стати справжньою небезпекою, оскільки падаючи гілки можуть пошкодити ваш пристрій. Також дуже неприємно очищати свій намет від соку дерева чи пташиного бруду.
9. Не забувайте про освітлення!
Подумайте, що ви віддаєте перевагу ручному ліхтарику чи фарі для поїздок на об’єкти після настання темряви. Перевірте, чи є у вашому приладі зручне місце для підвішування ліхтаря, якщо ні, вам може знадобитися окремий світильник.