Вінниця прощається з оборонцем України

Новини Вінниці / Вінниця прощається з оборонцем України

Сьогодні, 6 червня, Вінниця проводжає у вічність справжнього Героя України – Олександра Олександровича Карпусю.

Олександр Карпусь народився у Вінниці 21 лютого 1970 року. Він здобув середню освіту у 26-й загальноосвітній школі, а згодом навчався у Вінницькому політехнічному та торговельно-економічному інститутах. Свої знання та вміння він застосовував на різних підприємствах та структурах міста, започатковував власний бізнес, але справжнім покликанням для нього став захист Батьківщини.

Під час Революції Гідності Олександр активно брав участь у подіях на Майдані Незалежності, відстоюючи демократичні цінності України. З початком війни на сході України він приєднався до добровольчого батальйону «Айдар» і воював у зоні Антитерористичної операції під позивним Рок. Після початку повномасштабного російського вторгнення він одним з перших став на захист держави у складі військової частини Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Навесні 2022 року на Київщині Олександр отримав важке поранення. Проте, після тривалого лікування, він знову повернувся до строю, продовживши службу у Вінницькому ОМТЦК та СП. На жаль, бойові рани далися взнаки, і 4 червня 2024 року Олександр Карпусь пішов з життя. Йому було всього 54 роки.

Олександр Карпусь залишив по собі не лише родинний спадок, але й глибокий слід у серцях тих, хто знав його особисто. Його донька Юлія розповідає: «Батька не цікавили звання. Подолання кар'єрних сходинок нічого для нього не важило. Він був і вважав себе просто Солдатом України. За неї, за її волю, завжди готовий був віддати найдорожче – своє життя. Самовіддано і безкорисливо пожертвувати всім заради того, щоб ми були вільні, найголовніше – вільні духом».

Олександр був люблячим батьком та турботливим дідусем для двох онучок. Його людські якості та відданість своїй справі надихали, захоплювали й викликали глибоку повагу серед друзів, колег та знайомих.

Церемонія прощання з Олександром Карпусем розпочнеться сьогодні о 9:00 за адресою: 2-й пров. Миколи Хвильового, 34. Чин поховання відбудеться об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою України, який віддав своє життя заради нашої свободи та незалежності.