Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслування

Новини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслування

Спортсмени з Вінниччини досягли значного успіху на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь понад 360 спортсменів з усієї країни.

На чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді до 23 років, що відбувся у Києві, команда Вінницької області показала високі результати, виборовши загалом 39 медалей, серед яких 13 золотих, 12 срібних та 14 бронзових. Завдяки таким успіхам команда посіла четверте місце серед 25 команд України.

Спортсмени Вінниччини відзначилися високими досягненнями у різних дисциплінах. Путніна Юліанна, вихованка школи вищої спортивної майстерності, здобула 5 золотих і 1 бронзову медаль, виступивши на дистанціях С-1 500м, 1000м, С-2 500м, 200м, С-4 200м та СХ-2 200м. Її тренерами є Сергун С.М. та Цеховліс В.Я.

Бутов Іван, також вихованець школи вищої спортивної майстерності, виграв 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль на дистанціях К-2 200м, К-4 200м, К-2 500м та К-4 500м під керівництвом тренера Сергуна С.М.

Селезньов Георгій, тренований Сергуном С.М., Селезньовим О.П. та Балабановою Г.С., завоював 2 золоті та 1 срібну медаль на дистанціях К-4 200м, 500м та К-2 1000м.

Нараєвський Володимир, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, отримав 1 золоту та 2 срібні медалі у змаганнях К-4 200м, К-1 1000м та К-1 200м під керівництвом тренерів Бутенка С.Л. та Осипенка С.К.

Чорна Маріна, вихованка ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, виграла 1 золоту та 1 срібну медаль на дистанціях К-4 200м та К-4 500м під керівництвом тренерів Балабанової Г.С. та Копистинського Р.П.

Довгий Євгеній, вихованець ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської, здобув золоту медаль на дистанції К-1 1000м під керівництвом тренерів Бутенка С.Л., Довгого Д.О. та Копистинського Р.П.

Інші спортсмени також внесли значний вклад у загальний результат команди. Ільчук Ольга, Трохименко Владислава, Пенедюк Марія, Збитковський Владислав, Жовтюк Антон, Тарасюк Павло, Залюбівський Святослав, Боков Захар, Вернигора Максим, Пенедюк Анастасія, Карпальова Олександра, Надежда Анна та Бушинкіна Злата продемонстрували високий рівень майстерності та спортивної підготовки, здобувши численні срібні та бронзові медалі у різних дисциплінах.

Завдяки наполегливій праці тренерів та спортсменів, Вінницька область продемонструвала свої потужні спортивні можливості, посівши четверте місце у загальнокомандному заліку серед 25 команд України.

Новини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслуванняНовини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслуванняНовини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслуванняНовини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслуванняНовини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслуванняНовини Вінниці / Вінничани завоювали 39 медалей на чемпіонаті України з веслування