У Вінниці біля Вежі відбудеться Свято морозива «Рудь»

Новини Вінниці / У Вінниці біля Вежі відбудеться Свято морозива «Рудь»

На Європейській площі Вінниці 21 червня з 12:00 до 17:00 чекають на дітей та усіх, хто полюбляє морозиво. АТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь») обіцяє влаштувати справжнє свято для вінничан.

На Європейській площі Вінниці 21 червня з 12:00 до 17:00 чекають на дітей та усіх, хто полюбляє морозиво. АТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь») обіцяє влаштувати  справжнє свято для вінничан.

Організатори гарантують отримання захоплюючих пригод, яскравих емоцій, святкового настрою і максимальне втілення цьогорічного слогану «Рудь» ― це завжди любов».

Механіка участі у розвагах дуже проста. Купуєш одне морозиво і отримуєш 1 квиток на улюблений атракціон в подарунок. Більше морозива — більше вражень!  

Організатори гарантують дотримання всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм та  заходів безпеки.

«Свято Морозива вже вшістнадцяте подарує гостям радісну атмосферу та наповнить  їхні серця теплотою, оскільки компанія ― це завжди любов. Кожен зможе обрати розвагу за смаком: квест, конкурси, фотозони, атракціони. 100% задоволення ― гарантуємо! Запрошуємо зібратися разом з друзями, чи родиною та  повеселитись на Святі Морозива від компанії «Рудь» на повну!», - розповідає про захід Тетяна Хомяк, провідний маркетолог компанії, координатор проекту «Свято Морозива».

Також на святі гостей очікують корисні майстер-класи, драйвові атракціони, цікаві конкурси, захоплюючий квест, яскраві фотозони та ще багато-багато крутих веселощів та подарунків. 

Більше деталей на svyato.rud.ua.

12 червня, 2021

Популярні новини