Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. Пирогова

Новини Вінниці / Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. Пирогова

У лікарні ім. М. І. Пирогова цьогоріч провели вже шість операцій з трансплантації органів.

Сьогодні 19 квітня команда трансплантологів успішно виконала три трансплантації нирок протягом декількох годин.

«Всі три оперативні втручання здійснені на найвищому фаховому рівні. Шанс на повноцінне життя отримали пацієнти, які перебували в листі очікування медичного закладу.

Родичі двох померлих пацієнтів надали згоду на посмертне донорство, тим самим врятували життя важкохворим.

Окрема вдячність фахівцям НІССХ ім. М.М. Амосова та особисто академіку  НАМН України Василю Лазоришинцю  за фахову підтримку і спільну роботу під час надскладної операції, проведеної цієї ж доби.У співпраці було блискуче виконано протезування висхідного відділу аорти пацієнту, який був у критичному стані з розривом аневризми аорти.

При цьому надскладному оперативному втручанні майже на 30 хвилин серце та апарат штучного кровообігу були зупинені, при охолодженні тіла пацієнта до 18 С .Усі ці і виклики з успіхом подолали вінницькі  лікарі – трансплантологи, хірурги, анестезіологи», - написав Сергій Борзов на своїй сторінці.

Новини Вінниці / Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. ПироговаНовини Вінниці / Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. ПироговаНовини Вінниці / Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. ПироговаНовини Вінниці / Три успішні трансплантації нирок у Вінницькій обласній лікарні ім. М. І. Пирогова