![«Стійкість, хоробрість, єдність та допомога – це наша сила»: вінницькі гвардійці пригадали перший день повномасштабної війни / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / «Стійкість, хоробрість, єдність та допомога – це наша сила»: вінницькі гвардійці пригадали перший день повномасштабної війни](/system/posts/covers/000/028/089/original/9--70799.jpg?1677243516)
Як почалось повномасштабне вторгнення… Вінницькі нацгвардійці пригадали події річної давнини. Вони відчули війни починаючи з 3-ої години ночі 24 лютого. А потім були вибухи у Калинівці та «відрядження» до Житомирщини…
«Стійкість, хоробрість, єдність та допомога – це наша сила» : вінницькі гвардійці пригадали перший день повномасштабної війни
«Вдалині замайоріло небо, було чути гучні вибухи» - це пригадує нацгвардієць, який зустрів війну «на нулі». Інші розповідають про те, як приходили перші мобілізовані та резервісти, як виїздили для виконання завдань, про відчуття та перші думки...