Спортсменки здобули перемогу на Кубку Світу зі спортивної акробатики

Новини Вінниці / Спортсменки здобули перемогу на Кубку Світу зі спортивної акробатики

На Вінниччині спортсменки продемонстрували блискучі результати на Кубку Світу зі спортивної акробатики, що відбувся з 31 травня по 2 червня у місті Женув, Республіка Польща.

Участь у змаганнях взяли 196 атлетів з 21 країни світу, серед яких українки завоювали найвищі нагороди.

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов повідомив про успіхи місцевих спортсменок на своїй офіційній сторінці. За результатами трьох етапів турніру вінничанки здобули "золото" та "срібло", продемонструвавши високий рівень майстерності та підготовки.

- Ангеліна Чернявська

"Вітаю акробаток, їх тренерів і хореографів ЗТУ Юрія Голяка, Галину Ковальчук та Ольгу Ткачук з успішним виступом на світових змаганнях. Дякую, що завдяки вашим зусиллям український прапор майорить над п'єдесталом переможців. Бажаю нових вершин у спорті", – зазначив Сергій Борзов.