Самбісти з Вінниччини здобули 20 медалей на Чемпіонаті України

Новини Вінниці / Самбісти з Вінниччини здобули 20 медалей на Чемпіонаті України

Команда самбістів із Вінницької області продемонструвала високий рівень підготовки та наполегливості на Чемпіонаті України з самбо, який проходив у Чернівцях з 14 по 17 серпня.

Спортсмени області показали себе найсильнішими, здобувши перше місце в командному заліку серед юніорів і друге місце серед кадетів. Вінницька команда, що складалася з талановитих хлопців і дівчат, привезла додому вражаючу кількість медалей, продемонструвавши відмінну підготовку та техніку.

Президент Вінницької обласної федерації з самбо Турал Багірзаде поділився з виданням Вінниця.info, що вінничани зуміли завоювати 20 медалей на цьому змаганні.