«Про що мовчать чоловіки»: 23 вересня Вінницю вразить комедія про стосунки і кожного з нас!

Новини Вінниці / «Про що мовчать чоловіки»: 23 вересня Вінницю вразить комедія про стосунки і кожного з нас!

Світовий хіт із Бродвею та ще й з одним із найталановитіших українських акторів сучасності!

23 вересня о 19.00 у концерт–холі «Mont Blanc» вінничан та всіх гостей міста чекає вибухова комедія 16 + «Про що мовчать чоловіки»!

У головній ролі Олексій Гнатковський – заслужений артист України, зірка фільму «Довбуш» і одного з найцікавіших театрів країни – Івано-Франківського національного театру ім. Івана Франка, на чиї неординарні вистави до повномасштабної війни з’їжджалися театрали не лише з усіх міст України, а й з Європи!

- Тема цікава й близька усім, неординарна форма вистави вражає та захоплює із найперших хвилин, а гра неймовірного Олексія Гнатковського – це взагалі окрема насолода! Його шалена харизма буквально зносить! Гарантуємо кожному глядачу: ви отримаєте масу задоволення! – обіцяють організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Комедія «Про що мовчать чоловіки» – той випадок, коли на виставі сподобається і йому, і їй!

Сучасна, яскрава і мегавесела комедія у жанрі стенд-ап подарує дві години захвату і поринання у чоловічу реальність. Буде талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно!

Чимало чоловіків впізнають себе, а жінки – своїх суджених!

Буде весело і водночас правдиво. Про любов і побут, стосунки і сварки, буденне і наболіле, про життя, як воно є.

Недарма «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – це найпопулярніша моновистава Бродвею, відома в усьому світі.

Виставу вперше показали у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є –  Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п'єси – американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі – Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому підкорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

– Дуже багато справжніх сімейних проблем вирішуються через гумор і через сильну самоіронію, через несерйозні речі по-серйозному, – переконаний актор Олексій Гнатковський. – Та попри всю жартівливість у нашій виставі дуже багато справжніх речей.

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – незабутня вистава, яку дійсно має бачити кожен!

Тож приходьте 23 вересня о 19.00 у концерт-хол «Mont Blanc» із друзями, коханими, колегами,  – усіма, кого любите!

Квитки на виставу коштують від 220 до 420 гривень.

Купуйте квитки на сайті https://afisha.vn.ua та у всіх касах «Афіша Вінниці» у готелі «Франція», театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, Royal pub, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за тел.: (098)101 00 63, (093)101 00 63.

admin

7 вересня, 2022