Про мрії і кохання, самотність і життя! Яскрава комедія «Жениха викликали, дівчата» у вівторок у Вінниці

Новини Вінниці / Про мрії і кохання, самотність і життя! Яскрава комедія «Жениха викликали, дівчата» у вівторок у Вінниці

Особливий вечір із улюбленими акторами чекає вінничан 28 вересня.

У вівторок, 28 вересня, о 19:00 на сцені Будинку офіцерів іскрометну комедію «Жениха викликали, дівчата?» представлять народні артисти України Тамара Яценко і Євгеній Паперний, заслужені артисти України Тетяна Шеліга і Дмитро Лалєнков, зірки багатьох серіалів та фільмів Олег Коваленко і Сергій Кучера!

Всі глядачі будуть дивитися цю виставу, затамувавши подих. Адже вона про кожного з нас!

Про життя і кохання, самотність і радість, мрії і сюрпризи, які дарує нам доля.

- Це вистава про звичайних людей, у яких свої долі, своє життя, – розповідає продюсер Олег Шпанчук. – Завдяки виставі кожен глядач при бажанні зможе зазирнути у своє дитинство, побачити себе теперішнього або майбутнього.

Зворушлива і надзвичайно весела історія доведе, що життя можна змінити у будь-якому віці. Виявляється, тільки зроби крок - і все буде можливе, адже мрії, які здаються нереальними — цілком реальні!

Режисер постановки - Володимир Борисюк.

За сюжетом, дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна — колишня акторка, інша — все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть у дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний гуртожиток. Самотні… І раптом старшій (актрисі) приходить у голову геніальне рішення!!! — видати молодшу заміж.

І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті починається вир пригод!

Нареченого замовляють у шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім — відразу два женихи… Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. У результаті — закохані всі! І весь процес з’ясування стосунків супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями.

У цій захоплюючій комедії у повітрі завжди витають можливості. Здавалося б, простягни руку — і схопиш мрію за хвіст, стягни її з небес на землю — ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

Кульмінація вистави — у прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається, ще трохи — і все владнається у цьому недолугому житті… Але…

- Буде і зворушливо, і весело - до сліз! А чудова гра улюблених акторів ще довго зігріватиме ваші серця! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Приходьте 28 вересня о 20:00 у Будинок офіцерів за надзвичайними враженнями на виставу «Жениха викликали, дівчата?»

Квитки на виставу коштують від 190 до 550 гривень.

Поспішайте придбати на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

admin

27 вересня, 2021