![«Партія Вінничан» звернулась до мешканців області за порадами / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / «Партія Вінничан» звернулась до мешканців області за порадами](/system/posts/covers/000/013/934/original/7%D0%BF%D0%B2%C2%A0%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1597567350)
Вінницька партія в черговий раз здивувала громадськість сучасною комунікацією з виборцями, незвичайним підходом до політичної діяльності та партійного будівництва.
На відміну від більшості політичних партій, які спілкуються з українцями в форматі монологу, «вінничани» вибудовують прямий діалог з мешканцями Вінницької області, враховують негативні практики політиків і намагаються створити справжнє громадянське об’єднання, а не черговий політичний проєкт під вибори.
«Ми зробимо все можливе, щоб Партія Вінничан стала сучасною, інноваційною і престижною командою найкращих представників Вінниччини, і ніколи не перетворилась на КПРС», - йдеться в дописі місцевої партії на офіційній сторінці в фейсбук.
Також місцеві партійці просять земляків надати зворотній зв’язок та заявляють про готовність вдосконалювати свою роботу на основі побажань та ідей мешканців області.
«Наша з вами партія повинна бути без культа особистості лідерів та довгих годин очікування в приймальнях, без провінційного офіціозу та безглуздого пафосу.
Ми починаємо нашу діяльність з чистого аркушу!
Без зашкварів і зрад, без популізму і демагогії, без брехливих та нездійсненних обіцянок.
Ми починаємо формувати нашу спільноту з чистого аркушу!»
Саме тому ми просимо вінничан поділитись своїми порадами та ідеями:
📌 Якою має бути партія перша місцева партія Вінниччини?
📌 Що змінити, що вдосконалити?
📌 На що звернути увагу в першу чергу, найближчі цілі?
📌 Якою має бути наша з вами стратегічна, довгострокова мета?
📌 Основні проблеми вашої громади?
📌 Принципи формування команди?
📌 Які суспільно важливі проєкти потрібно реалізувати найближчим часом?
Тощо.