![На Вінниччині із державної у комунальну власність області офіційно перейшли 28 навчальних закладів / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / На Вінниччині із державної у комунальну власність області офіційно перейшли 28 навчальних закладів](/system/posts/covers/000/017/217/original/111.jpg?1614347551)
Вінницька облрада на сьогоднішній сесії вирішила прийняти у комунальну власність області цілісні майнові комплекси 28 закладів профтехосвіти. Це скоріше формальне рішення, оскільки, за словами заступника голови облради Ігоря Івасюка, училища, коледжі та технікуми, які були у державній власності, ще з 2017 року фінансуються з обласного бюджету.
Усі ці заклади й надалі мають працювати за цільовим призначенням та не можуть бути передані у приватну власність.
Стосується рішення 28 професійно-технічних навчальних закладів у містах Вінниця, Жмеринка, Бар, Немирів, Гнівань, Козятин, Хмільник, Тульчин, Погребище, селищах Браїлів, Крижопіль, Теплик, Вороновиця, селах Заболотне, Зозів, Кузьминці, Михайлівці, Мазурівка та Комаргород.