Медики «швидкої допомоги» Вінниччини вийшли до фіналі конкурсу з підтримки постраждалих від COVID-19

Новини Вінниці / Медики «швидкої допомоги» Вінниччини вийшли до фіналі конкурсу з підтримки постраждалих від COVID-19

Вінницькі медики в цьому місяці влаштували танцювальний флешмоб. Його учасниками стали працівники Вінницької служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. А зараз претендують на перемогу в ньому в межах країни.

Вінницькі медики в цьому місяці влаштували танцювальний флешмоб. Його учасниками стали працівники Вінницької служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. А зараз претендують на перемогу в ньому в межах країни.

Люди, що вже багато місяців рятували життя вінничан, таким чином хотіли підтримати усіх постраждалих від COVID-19. Серед локацій, де танцювали медики, – арка біля Центрального парку міста, напис «Я люблю Вінницю», площа Стуса (перед будівлею «Книжка») і музей-садиба Пирогова. 

Медики станцювали під популярний ритм Jerusalema.

Відео флешмобу створювалось за участю Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вінницької обласної ради за підтримки директора Анатолія Пірникози, медичного директора Станіслава Скоробогача та лікаря–інструктора навчально-тренувального відділу Аліси Чорнокнижної.

Тренування медиків проходило в Центральному парку, постановку хореографії робила одна з працівниць центру Яна Пильнюк, долучився відеограф, який є фельдшером з медицини невідкладних станів на Вінницькій станції ЕМД – Андрій Мужилівський та його колега по фото- й відеозйомках Андрій Шепель. Учасниками флешмобу були працівники з різних відділень області, як персонал виїзних бригад ЕМД, так і диспетчери та працівники кадрів, бухгалтерії..

Зазначимо, що участь у флешмобі взяли й медики з інших регіонів. А зараз серед них обирають переможця. Дівчата з Вінниці заслуговують за свою креативність на перемогу, а тому можете їх підтримати за посиланням https://t.me/vrr_info/241.

Голосування закінчується об 11:59 1-го червня.

Завдяки підтримці і голосам вінничан їм вже вдалось дійти до фіналу! І вони, як прокоментувала «Реалу» Аліса Чорнокнижна, дуже вдячні кожному за підтримку. Але зараз медики особливо щиро закликають підтримати у фіналі КНП «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Це відео подолало перший відбірковий тур конкурсу та потрапило до фіналу. Конкурс флешмобів провели до Європейського дня екстреної медичної допомоги 27 травня, який проводить Всеукраїнська Рада Реанімації у своєму телеграм-каналі. 

У фінал вийшли, крім Вінницької області, ще Волинська, Івано-Франківська, Харківська, Черкаська та місто Київ.

31 травня, 2021

Популярні новини