Колишні в’язні Кремля закликали Зеленського не використовувати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка

Новини Вінниці / Колишні в’язні Кремля закликали Зеленського не використовувати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка

Колишні в’язні путінського режиму звернулися до президента Зеленського із закликом не спекулювати на темі звільнення заручників задля політичної боротьби з лідером опозиційної партії «Європейська Солідарність» Петром Порошенком. Текст звернення під час брифінгу в агентстві «Інтерфакс-Україна» оприлюднив Володимир Балух.

Колишні в’язні путінського режиму звернулися до президента Зеленського із закликом не спекулювати на темі звільнення заручників задля політичної боротьби з лідером опозиційної партії «Європейська Солідарність» Петром Порошенком. Текст звернення під час брифінгу в агентстві «Інтерфакс-Україна» оприлюднив Володимир Балух. 

У своїй заяві в’язні Кремля зазначили, що підтримують дії влади, спрямовані на викорінення розгалуженої злочинної мережі, розбудованої і впровадженої в Україні країною агресором – Російською Федерацією.

«Правильні й необхідні рішення, спрямовані на закриття проросійських телеканалів й інших ЗМІ, впровадження санкцій щодо промосковських політиків - колаборантів всередині країни потребують впровадження законодавчого обґрунтування. По-друге, в жодному разі не мають використовуватись як формальний привід для кримінального і санкційного переслідування політичних та громадських лідерів, особистостей, що беззаперечно  довели свою відданість ідеалам українського державотворення, проте розбудовують свою діяльність в опозиції до курсу діючої влади», - наголосив Володимир Балух.

«Ми також виступаємо категорично проти і засуджуємо спроби влади використати негативний образ відвертого колаборанта Медведчука з метою дискредитації особистостей, що уособлювали владу у надважкі часи початку війни, кровопролитних військових дій, відсутності дієздатної української армії, зокрема п'ятого Президента України Петра Порошенка», - йдеться у зверненні. 

«Неприпустимо, аби перманентні політичні змагання, боротьба за рейтинги, вплив й контроль над фінансовими потоками брали гору над інтересами Держави», - переконані автори заяви. 

Учасники брифінгу застерегли владу в особі Президента Зеленського від подальших кроків на руйнацію суспільної єдності. 

«Закликаємо суспільство завжди пам'ятати що, не знайшовши мудрість зберегти єдність століття тому, ми втратили Державність і вже менш ніж за 20-ть років кремлівський монстр прирік мільйони українців на жахливу смерть підчас штучно влаштованого Москвою Голодомору в сатанинському угарі помсти за непокору, «нахабність» відродити омріяну Державність».

«У нас один спільний ворог – Кремль. У нас одна Україна на всіх. Перемога можлива лише шляхом єднання», - резюмують бранці путінського режиму. 

Заяву підтримали Володимир Балух, Ахтем Чийгоз, Євген Панов, Роман Сущенко, Ігор Козловський. 

Як повідомив адвокат п’ятого Президента Ілля Новіков на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна», Офіс президента Зеленського поставив завдання СБУ сфабрикувати чергову справу проти Петра Порошенка. Адвокат Ілля Новіков також зазначив, що в Офісі Генпрокурора шукають того, хто зголоситься підписати підозру.

«Зараз за нашою інформацією СБУ доручено в короткі терміни знайти щось на Порошенка. Це добре перегукується з тезами, озвученими Офісом президента у нещодавньому інтерв’ю прессекретарки Мендель. Це повністю збігається з тим, що ми бачимо у поведінці і СБУ, і Офісу президента, і Офісу Генпрокурора», – говорить Новіков.

«Офіс президента активно шукає в Офісі Генпрокурора того, хто піде на співпрацю з ними і піде на підписання підозри Порошенку. Тому що після всіх подій 2019, і особливо 2020 року бажаючих робити це очевидно не так багато, як раніше», – говорить Новіков

«Я ще раз хочу закликати: перевірте інформацію, яку ми вважаємо достовірною, чи проводяться щотижневі наради президентом Зеленським зі своїми силовиками? Чи обговорюється на них пошук і створення штучного компромату на Петра Порошенка? Це сьогодні достатньо важливий показник того, що відбувається загалом в керівництві Офісу президента та силових відомств», – резюмує Ілля Новіков.

18 березня, 2021

Популярні новини