Чого хоче жінка і про що мовчать чоловіки? 9 грудня Вінниці розкаже Олексій Гнатковський

Новини Вінниці / Чого хоче жінка і про що мовчать чоловіки? 9 грудня Вінниці розкаже Олексій Гнатковський

Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Вся правда! Дуже весела і знайома кожному!

9 грудня о 19.00 у концерт–холі «Mont Blanc» у найвідомішій моновиставі Бродвею та Лас-Вегаса — «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER»!

Головну роль зіграє блискучий Олексій Гнатковський — незрівнянний Іван Довбуш з фільму «Довбуш» та зірка Івано-Франківського національного театру ім. І. Франка.

Талановитий і харизматичний актор із задоволенням розкриє для вас найпотаємніші сторони стосунків жінок і чоловіків, а також разом із вами поміркує над життям із усіма його складнощами й радощами.

Це буде чесно, весело й точно незабутньо!

— Я вам скажу по-простому: «Про що мовчать чоловіки» — це найкраще, що може бути! Якщо ви дотепер не бачили цю виставу, ви дуже багато втратили! Вінниця, не проґавте 9 грудня показ у вашому місті! — запрошує вінничан Олексій Гнатковський.

Вистава поставлена за п’єсою американського коміка і психолога Роба Беккера «Defending the Caveman», що стала суперпопулярною з найпершого показу у 1995 року. Зважаючи на шалений успіх, навіть одну з вулиць Нью-Йорка перейменували на «Дорогу Печерної людини» (аналог назви п'єси).

П’єса перекладена 35 мовами та отримала чимало відзнак, зокрема: рекорд за тривалістю у форматі шоу одного актора, більше 700 перформансів на Бродвеї, успіх у 45 країнах, понад 8 мільйонів глядачів.

Крім цікавого і близького усім сюжету, особливість вистави «Про що мовчать чоловіки» у тому, що вона презентується в новому форматі та абсолютно відходить від класичних жанрових традицій.

«Про що мовчать чоловіки» побудована за правилами нового жанру — стендап.

Тож глядачів окремо вражає ще й неймовірна форма найближчого контакту із актором. Здається, що він говорить і звертається не просто до кожного, а — саме до вас!

Приходьте 9 грудня о 19.00 у концерт–хол «Mont Blanc» на сучасну і мегавеселу виставу «Про що мовчать чоловіки»!

Ви відчуєте суцільний сплеск позитивних емоцій, а також долучитесь до доброї справи. Адже частина коштів із продажу квитків буде передана на підтримку захисників.

— Із перших днів повномасштабного вторгнення команда «Про що мовчать чоловіки» спільно з «Фондом України» долучилися до купівлі дуже багатьох одиниць професійної техніки для наших військових, — розповідає Олексій Гнатковський. — І ми зараз вирішили відновити показ наших вистав з двох причин: по-перше, нам потрібна допомога для зібрання коштів для ЗСУ, а, по-друге, нам потрібна розрядка для нашого мозку — знову ж таки, щоб ми вміли правильно працювати на нашу економіку і для нашої країни. Тому я запрошую вас на виставу «Про що мовчать чоловіки» і ми разом зробимо багато добрих справ! Слава Україні!

Квитки на виставу (від 270 грн) купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

Також квитки можна придбати у всіх касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».