![Знову за парти: з 14 лютого вінницькі школярі повертаються до навчання у звичайному режимі / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Знову за парти: з 14 лютого вінницькі школярі повертаються до навчання у звичайному режимі](/system/posts/covers/000/021/993/original/1_073.jpg?1644587516)
У Вінниці знижуються темпи зростання захворюваності на гострі вірусні інфекції, грип та COVID-19 серед дітей шкільного віку. Тому з наступного тижня до навчання у звичайному режимі повертаються учні 5-11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти. Обов’язкова вимога – дотриманням усіх протиепідемічних норм і правил.
Як повідомляють у Вінницькій міськраді, таке рішення 11 лютого прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Зазначимо, молодші класи і раніше навчались у приміщеннях закладів освіти.
Для учнів класу (групи), які перебувають на самоізоляції, школи мають забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.
До речі, аналогічні рішення прийнято у більшості інших громад області.