Нашу планету знову накрила магнітна буря, яка затягнеться на кілька днів. Сонце поступово наближається до піку своєї активності, через що на поверхні з'являється все більше плям і відбувається все більше спалахів. Вони можуть супроводжуватися корональними викидами маси, які викликають магнітні бурі Землі.
Про це повідомляє Meteoagent.
Посередня магнітна буря накрила Землю 29 листопада, К-індекс досяг п;яти. Вона затягнеться до 1 грудня. При цьому, на початок першого місяця зими геомагнітні збурення посиляться, К-індекс досягне шести.
Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі з різною тривалістю та інтенсивністю. Вони пов'язані із потоками заряджених частинок, які викидає Сонце.
К-індекс – показник геомагнітної активності та класифікатор геомагнітної бурі, який описує відхилення магнітного поля Землі від норми протягом 3-годинного інтервалу. Його значення коливається від 0 до 9.
У ці дні метеозалежні люди можуть відчути схильність до песимізму, тривожність і невпевненість у майбутньому, дратівливість і невизначеність в ухваленні рішень. Також у метеозалежних людей може збільшитися схильність до утворення тромбів, підвищитися артеріальний тиск, порушитися сон і посилитися мігрень. Краще відмовитися від фізичних навантажень, виділити час для відпочинку, приймати теплі трав'яні ванни і пити більше води.