![Зберігається позитивна динаміка. У Вінницькій ОВА кажуть про 6 нових випадків захворювання на гепатит А / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Зберігається позитивна динаміка. У Вінницькій ОВА кажуть про 6 нових випадків захворювання на гепатит А](/system/posts/covers/000/031/514/original/6--8668683.jpg?1699362037)
Попри зниження захворюваності на гепатит А у Вінницькій області не скасовують надзвичайну ситуацію. За останню добу зареєстровано 6 нових випадків.
Про це сьогодні, 7 листопада, на брифінгу повідомила заступниця директорки департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяни Бондаренко.
«Спостерігається позитивна динаміка… Це менше, аніж реєструвалося щодня протягом минулого тижня. Всього ж в області зареєстровано 285 повідомлень про випадки захворювання на гепатит А.
Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації, зменшилась. На сьогодні у закладах охорони здоров'я області знаходиться 46 пацієнтів з гепатитом А. Усі вони середнього ступеню важкості», - зазначила вона.