![Викрав у неповнолітнього товариша 180 тисяч гривень: на Вінниччині викрили зловмисника / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Викрав у неповнолітнього товариша 180 тисяч гривень: на Вінниччині викрили зловмисника](/system/posts/covers/000/031/805/original/bankivska-kartka-2.jpg?1701198908)
Поліцейські Вінниччини 28 листопада встановили підлітка, який викрав гроші з банківської картки 15-річного мешканця м. Бар. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області, про крадіжку заявив новнолітній потерпілий. Хлопець розповів, що зникнення грошей з картки він виявив випадково.
Згідно з виписками з карткового рахунку потерпілого поліцейські встановили, що невідома особа неодноразово здійснювала розрахунки цією карткою в місцевих магазинах. Під час перевірки під підозру правоохоронців потрапив 16-річний місцевий житель, з яким потерпілий товаришував. Поліцейські розшукали його у м. Бар.
Як з'ясували правоохоронці, хлопець під’єднав банківську картку товариша, на яку останній отримував нарахування соціальних виплат, до свого мобільного телефону та розраховувався нею в магазинах. Загалом зловмисник витратив 180 000 гривень.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка). Такий злочин карається ув’язненням до 8 років.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється Жмеринською окружною прокуратурою.