Вулиця Бориса Джонсона у Вінниці. Зареєстрована відповідна петиція

Новини Вінниці / Вулиця Бориса Джонсона у Вінниці. Зареєстрована відповідна петиція

Вінничанин Микита Кучер 24 травня зареєстрував петицію до міськради з пропозицією перейменувати вулиці Тімірязєва на вулицю Бориса Джонсона.

Нагадаємо, Климент Тімірязєв – російський та радянський вчений-біолог, який ніколи не був у Вінниці. Бориса Джонсона зайве представляти не варто. Британський прем’єр став у фарватері військової допомоги України ще до початку війни, і одним з перших закордонних політків відвідав Київ навесні цього року.

«Перейменування вулиці Тімірязєва обґрунтуване причиною, що описана в списку пропозицій на перейменування вулиць, який був сформований на засідані Ради з питань історії, на основі думок та звернень представників міської громади, а також на основі фахових рекомендацій», - вказує автор петиції.

Вінничанин вважає, що «перейменувати вулицю на честь Бориса Джонсона доцільне і обґрунтуване з причин того, наскільки велику підтримку надав нашій країні Александр Борис де Пфеффель-Джонсон — британський політик та колишній журналіст і Британія, як країна, в цілому».

«Доцільність перейменування саме на честь цієї людини, окрім бажання громади, можна довести позицією заслуженого журналіста України, та письменника Олександра Олександровича Горобця та інших відомих людей, які виступали з аналогічними пропозиціями щодо перейменування проспекту в Києві на честь вищезгаданої людини», - написав він, додавши, що такою є думку жителів громади.

Олеся Рудницька

25 травня, 2022