Вночі українські військові знищили усі ворожі повітряні цілі

Новини Вінниці / Вночі українські військові знищили усі ворожі повітряні цілі

У ніч на 29 листопада 2023 року росіяни знову для повітряної атаки використовували ударні БпЛА типу «Shahed». Українськими силами збито 21 дрон.

Як повідомляють у Повітряних Силах ЗСУ, противник атакував з Приморсько-Ахтарську (РФ) дронами  та трьома керованими авіаційними ракетами Х-59 з повітряного простору окупованої Херсонщини.

«Основний напрямок удару безпілотників – Хмельниччина, ракет – південь країни. До відбиття повітряного нападу залучено винищувачі, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України», - йдеться у повідомленні.

В результаті бойової роботи усі ворожі ударні БпЛА знищено в межах Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Херсонської, Запорізької та Хмельницької областей. Також знищено дві керовані авіаційні ракети на Миколаївщині. Третя – не досягла бажаної цілі!

«Внаслідок атаки в Шепетівському районі пошкоджено дах, вікна та двері приміщення агропідприємства. Усі відповідні служби працюють», - зазначив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Він додав, що інформація стосовно потерпілих не надходила.

29 листопада, 2023