Сьогодні, 28 лютого, останній день подачі заявок на Конкурс стартап проектів і Конкурс інноваційних проектів. Вінничанам варто поквапитися. Якщо на рівні держави шуткують, що Вінниччина завжди попереду, то треба відповідати вимогам сьогодення.
У Міністерстві освіти і науки України зазначають, що участь у Конкурсі стартап проектів можуть взяти роботи, представлені вишами, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами профосвіти. Проекти мають бути спрямовані на пошук бізнес-моделі, що дозволить швидко вийти на ринок та масштабувати новостворені продукти/послуги. Стадія готовності проекту – не менш як прототип. Конкурс проходитиме за двома напрямами: Hardware стартапи та Software стартапи (IT – стартапи).
Щоб долучитися до конкурсу, необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://goo.gl/MU1zDc Опис проекту потрібно надсилати додатково на електронну пошту: [email protected] (в темі листа зазначити: Конкурс стартапів _ Назва вашого стартапу).
Участь у Конкурсі інноваційних проектів можуть взяти роботи, спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту. Вони мають бути представлені закладами вищої чи професійної освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств.
Інноваційний проект має містити такі структурні елементи:
- визначені цілі та задачі;
- комплекс конкретних досліджень і розробок;
- економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування.
Стадія готовності проекту – не менш як прототип.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://goo.gl/Qr6Wg8.
Відбір фіналістів триватиме до 22 березня 2019 року. Результати відбору оприлюднять на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше 25 березня 2019 року.
Обидва конкурси пройдуть у межах щорічного Всеукраїнського фестивалю інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року.
Найкращі проекти будуть відзначені та отримають підтримку для реалізації від партнерів Всеукраїнського фестивалю інновацій.
Нагадаємо, минулого року вінницька команда розробників-стартаперів ВНАУ, перемогла на Всеукраїнському фестивалі інновацій та завоювала приз глядацьких симпатій. Винахідники презентували розроблений млин, який дозволяє подрібнювати речовини при використанні мінімуму енергії. За його допомогою будь-які зернята можна подрібнити до розміру частинок від 5 до 50 мікрометрів, тобто навіть у 5 разів тонше за людську волосину. Ідеямісцевих інженерів, сподіваються у ВНТУ,має отримати схвальні відгуки у виробників препаратів з лікарських рослин. Дрібні фракції дозволяють засвоюються організмом максимум за годину. При цьому сам млин використовує значно менше електроенергії за аналогічні пристрої.