Вінницькі легкоатлети – у числі переможців всеукраїнського чемпіонату

Новини Вінниці / Вінницькі легкоатлети – у числі переможців всеукраїнського чемпіонату

Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 нещодавно повернулися з Сум, де проходив всеукраїнський чемпіонат з легкої атлетики у приміщенні. Троє наших спортсменів потрапили у число призерів цього турніру. Ковальчук Андрій та Коменчук Олег здобули перше місце в естафеті 4х400 метрів, а Андрій Краковецький виборов «бронзу» на дистанції 1500 метрів.

Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 нещодавно повернулися з Сум, де проходив всеукраїнський чемпіонат з легкої атлетики у приміщенні. Троє наших спортсменів потрапили у число призерів цього турніру. Ковальчук Андрій та Коменчук Олег здобули перше місце в естафеті 4х400 метрів, а  Андрій Краковецький виборов «бронзу» на дистанції 1500 метрів. Про це повідомляється на сайті Вінницької мерії.

Згадану спортивну школу нині відвідують 300 вінничан. Там працюють два десятка спортивних наставників. Їх вихованці займаються не лише легкою атлетикою, а й художньою гімнастикою, настільним тенісом, хокеєм на траві.