![Вінницька «Нива» перемогла у рідних стінах запорізький «Металург-2» / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінницька «Нива» перемогла у рідних стінах запорізький «Металург-2»](/system/posts/covers/000/026/215/original/9--56.jpg?1666446678)
У матчі 8-го туру Другої ліги вінницька «Нива» приймала «Металург-2» (Запоріжжя). Два «сухих» м’яча допомогли господарям поля здобути три залікові бали у грі з одним з аутсайдерів чемпіонату.
Вінничани володіли ініціативою з перших хвилин, але реалізувати перевагу не змогли лише на 42-ій хвилині. Після подачі кутового з правого краю у центр карного майданчику влучно замкнув передачу головою досвідчений Віталій Кольцов.
На 65-ій хвилині після тривалого пресингу воріт суперника, декількох «розстрільних» ударів у «рамку» граючий президент «Ниви» Артур Загорулько влучив у сітку воріт.
Шанси змінити рахунок були в обох команд, але повільний темп гри не сприяв суттєвим перемінам. Хоча загалом голкіперу гостей Анатолію Московичу вдалось витягнути декілька фактично стовідсоткових голів.