![Вінниця прощається з молодим офіцером / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінниця прощається з молодим офіцером](/system/posts/covers/000/033/596/original/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D1%96_%28%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0%29_%2811%29.png?1718088539)
Сьогодні, 11 червня, у Вінниці проводять в останню путь старшого лейтенанта Дениса Бадіку, молодого офіцера, який загинув 31 березня 2022 року під час героїчної операції з порятунку поранених захисників «Азовсталі» в Маріуполі.
Денис Бадіка, випускник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, від початку повномасштабного російського вторгнення став на захист України. Він служив у лавах 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди», де виконував бойові вильоти, знищуючи ворога та забезпечуючи підтримку оточеним оборонцям «Азовсталі».
31 березня 2022 року під час чергового рейсу вертоліт Мі-8, на якому перебував Денис, був збитий ворожою ракетою на зворотному шляху. Екіпаж не вижив. На момент загибелі Денису було лише 21 рік. У нього залишилися батьки та молодша сестра. Його відданість справі та патріотизм залишаються прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
Денис народився 20 липня 2000 року у Вінниці. Після закінчення ліцею № 13, у 17 років він вступив до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Попри короткий військовий вишкіл до початку повномасштабного вторгнення, Денис зарекомендував себе як відповідальний і професійний офіцер.
«Наслідуючи мій приклад, Денис мріяв пов'язати своє життя з військовою авіацією. З дитинства він марив небом, готуючи себе до цієї професії зі шкільної парти. Він гарно навчався, особливо любив англійську мову, і постійно зміцнював свої фізичні здібності. Після початку війни Денис без вагань став на захист України. Ми впевнені, що всі члени його екіпажу достойні найвищої відзнаки – Героя України», – розповів батько Дениса, Михайло Станіславович.
Церемонія прощання з Денисом Бадікою розпочалася сьогодні о 10:00 у церкві за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 14. Живий коридор зустрічав воїна від 2-й проїзд Гетьмана Мазепи, 10, починаючи з 9:00. Чин поховання відбувся об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.