![Вінниця прощається із двома захисниками – Костянтином Хібовським та Денисом Новіцьким / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінниця прощається із двома захисниками – Костянтином Хібовським та Денисом Новіцьким](/system/posts/covers/000/033/428/original/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D1%96_%28%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0%29_%2832%29.jpg?1715430536)
Сьогодні,11 квітня, Вінницька громада віддає останню шану двом воїнам, які віддано боронили Україну та пожертвували своїми молодими життями у боротьбі проти російських окупантів.
Костянтин Хібовський став на захист Батьківщини навесні минулого року. Воював у складі 120-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України, де через свій юний вік мав позивний "Малий". Бойове хрещення отримав у зіткненнях із ворогом на Харківщині, а далі були інші гарячі точки війни. Йому було лише 20 років…
Денис Новіцький долучився до Збройних Сил восени 2022 року. Служив у 70-му окремому полку підтримки. Був сапером. Виконував найважчі військові завдання. Загинув 8 травня поблизу села Веселе Донецької області. Воїну навічно залишилось 28 років…
Поховали героїв на Алеї Слави Сабарівського кладовища.