Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників

Автор: Вікторія Стасьєва20 листопада, 2025
Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників

Новий транспорт дозволить рятувальникам швидше реагувати на надзвичайні ситуації!

Напередодні офіцери-рятувальники Вінницької міської територіальної громади отримали нові автомобілі від міської ради. Ключі від позашляховиків надзвичайникам особисто передав міський голова Сергій Моргунов разом із представниками депутатського корпусу.

Повідомляє Вінницька міська рада

Начальник обласного рятувального управління Максим Крутінь подякував за допомогу та наголосив, що машини повністю укомплектовані всім необхідним для роботи. Уже завтра офіцери виїдуть у свої закріплені райони, щоб оперативно виконувати службові завдання.

Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників Новини Вінниці / Вінниця передала п'ять позашляховиків для офіцерів-рятувальників