Вінничанин Циганков забив. Україна експериментальним складом перемогла ірландців

Новини Вінниці / Вінничанин Циганков забив. Україна експериментальним складом перемогла ірландців

Вчора, 8 червня, збірна України в Дубліні виграла в Ірландії. У першому таймі забив тарас Кочараба, але взяття воріт суддя не зарахував, а на початку другого – зі стандарту влучив Віктор Циганков, вихованець вінницького футболу. Рахунок 0:1 на користь гостей зберігся до фінального свистку. Цікаво також те, що вболівальники на полі побачили нових гравців.

Головний тренер збірної України з футболу Олександр Петраков пояснив експериментальний склад команди на матч із Ірландією, своїм рішенням дати відпочити хлопцям, які грали проти Уельсу. Наставник хотів, щоб Малиновський, Зінченко та інші лідери не зазнали травм на тлі перевтоми.

«Я вирішив, щоб вийшли молоді гравці, які раніше не грали. Вони були зі мною на зборах. Тому я ухвалив таке рішення. Я задоволений, що хлопці вийшли, зіграли. Семеро людей сьогодні дебютували на офіційному рівні: Лунін, Бондар, Попов, Сирота, Пихаленок, Ігнатенко, Качараба. Розбиратимемо помилки, але я задоволений самовіддачею молодих футболістів, їх ставленням до гри. Це позитив після того, що трапилося з Уельсом. Ми перевернули сторінку і рухаємось далі вперед», – заявив Петраков на пресконференції.

Відповів Олександр Васильович і питання, що йому означала ця перемога.

«Зараз такий час. Дякую Ірландії, що ви дали притулок нашим жінкам, дітям. Я розумію, що всі хочуть додому. Якщо ми їх трохи зробили щасливими, я дуже задоволений», – сказав наставник.

 

Петраков зазначив, що він намагається прищеплювати команді атакувальний футбол: «Щоб вони нікого не боялися. Якщо ви це помітили, це нам комплімент».

Ірландські вболівальники, які зібралися на трибунах дублінського стадіону «Авіва» на матч Ліги націй проти збірної України, підтримали нашу країну у війні з Росією. Фанати розгорнули на трибунах банер «Зупиніть війну». Плакат був оформлений у синьо-жовтому стилі.

Макс Мельник

9 червня, 2022