![Вінничанин Іван Шульга став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінничанин Іван Шульга став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу](/system/posts/covers/000/030/554/original/67-867.jpg?1693311787)
З 15 по 25 серпня у місті Марібор (Словенія) проходив чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат. У складі збірної України в змаганнях узяв участь і чинний чемпіон країни у вазі до 50 кілограмів Іван Шульга з Вінниччини. Спортсмен здобув бронзову нагороду.
На турнірі боксер провів три поєдинки, у двох з яких здобув перемогу.
Іван Шульга займається боксом 5 років у Вінницькій міській комплексній дитячо-юнацькій школі «Вінниця». Тренують спортсмена Микола Маньковський та Андрій Гончар. Юнак є кандидатом у майстри спорту. Загалом, українська збірна на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат завоювала перше загальнокомандне місце.
На її рахунку 20 медалей: 9 золотих, 4 срібні та 7 бронзових.
«Вітаємо призерів чемпіонату Європи та бажаємо подальших успіхів і перемог! Дякуємо ЗСУ за можливість готуватись та виступати під прапором України», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.