![Вінничанка пропонує надавати школярам «пільги» у громадському транспорті під час карантинних обмежень / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінничанка пропонує надавати школярам «пільги» у громадському транспорті під час карантинних обмежень](/system/posts/covers/000/020/418/original/2475.jpg?1634973733)
Вінничанка Людмила Нагорна 23 жовтня опублікувала петицію до місьткради, в якій пропонує «під час обмеження кількості людей у транспорті дозволити школярам заходити до салону попри заповненість сидячих місць».
«Водії закривають двері перед дітьми і школярі змушені, навіть у темну пору року, залишатись на зупинці. Діти по 20-30 хвилин чекають наступного рейсу і є ймовірність того, що будуть зайвими пасажирами знову», - зазначає авторка петиції.
Слід зауважити, що саме такої «пільги» хочуть пенсіонери, які часто кажуть водіям, що тяжко стояти та чекати, коли ті машуть руками та не пускають в салон…