Вінничан попереджають про аферу «від президента»

Новини Вінниці / Вінничан попереджають про аферу «від президента»

Вінницьких абонентів націоналізованого «Приватбанка» застерігають від того, аби вони не потрапили на гачок шахраїв, які проводять «розіграшів «від президента». Замаюють вінничан рекламою акцією.

Вінницьких абонентів націоналізованого «Приватбанка» застерігають від того, аби вони не потрапили на гачок шахраїв, які проводять «розіграші «від президента». Замаюють вінничан рекламою акцією.

«ПриватБанк закликав користувачів не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати персональні дані третім особам, навіть Президентові України.

У стрічці новин почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких йдеться про розіграш грошей від президента. У разі переходу за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися, відповісти на соціальне опитування й отримати гроші. Під час реєстрації в користувачів просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в ПриватБанку», - йдеться у повідомленні. 

У фінустанові закликають користувачів бути обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Банк нагадує, що «жодної законної підстави виплачувати по 10 тисяч гривень і більше немає».

Саме тому абонентів закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та, звичайно, не розголошувати особисту інформацію, дані своїх банківських карток і не надсилати шахраям власні кошти. У разі сумнівів щодо операцій зі картками, або припущенні, що стали жертвою шахрайства, варто негайно звертатися на гарячу лінію 3700.