![Вінничан, які готові прихистити евакуйованих з Донеччини, просять повідомити комунальне підприємство / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Вінничан, які готові прихистити евакуйованих з Донеччини, просять повідомити комунальне підприємство](/system/posts/covers/000/025/089/original/865.jpg?1659713459)
Відповідно до урядового розпорядження з Донецької області евакують людей. Евакуацію називають обов’язковою. Вінниччина є серед регіонів, куди вивозитимуть донетчан.
У Вінницькій міськраді зазначають, що наразі очікується значне прибуття переселенців й у Вінницьку громаду.
«Порядок розміщення евакуйованого населення визначається місцевою адміністрацією. Це можуть бути готелі, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі табори та у придатних для проживання будівлях підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.
Вінничани, які готові безкоштовно прихистити евакуйованих, можуть надати таку інформацію до КП «Агенція муніципальної нерухомості», - йдеться у повідомленні.
Консультації та прийом інформації здійснює без вихідних з 9:00 до 17:30 за телефонами:
- (068) 408-73-47;
- (0432) 695-595;
- (093) 533-12-07.