Відправили один одного «у космос»: як голова Вінницької ОДА Борзов і мер Гайсина Гук дитячий садок «будували» (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Відправили один одного «у космос»: як голова Вінницької ОДА Борзов і мер Гайсина Гук дитячий садок «будували» (ВІДЕО)

Перебуваючи з робочою поїздкою 14 липня у Гайсині голова Вінницької ОДА Сергій Борзов перевірив стан реконструкції дитячого садка. Кошти передбачені у міському бюджету та ДФРР, проте підрядники не квапилися з початку робіт. Губернатор спробував на підвищених тонах розмовляти з міським головою Анатолієм Гуком, той зробив зауваження. А от фінал діалогу вийшов досить «космічним»…

Перебуваючи 14 липня з робочою поїздкою у Гайсині, голова Вінницької ОДА Сергій Борзов перевірив стан реконструкції дитячого садка. Кошти на це були передбачені у міському бюджеті та ДФРР, проте підрядники не квапилися з початку робіт. Губернатор з міським головою Анатолієм Гуком розмовляти на підвищених тонах. А от фінал діалогу вийшов досить «космічним»…

Зазначимо, що на роботи по ДНЗ№3 «Теремок» у Гайсині передбачалося, що з Держфонду регіонального розвитку з початку року виділять 90% суми 6,2 млн грн, а з міського бюджету додадуть 780 тисяч (10%). Відомо, що на рівні центральних органів влади рішення про виділення коштів прийнято лише нещодавно, але самі гроші не переведені.

В свою чергу в Гайсині провели тендер, розробили проєктну документацію та визначили підрядника, але виконувати реконструкцію, аби встигнути до вересня він не поспішає. Навіть у реєстраційній картці проєкту Мінрегіону зазначається, що завершити роботи потрібно до кінця 2020 року.

Тому «на місці» є лише голі стіни. Ревізія стану робіт С. Борзовим була доволі емоційною. Він запитував у Анатолія Гука, коли почнуть ремонтувати, той спочатку запевняв, що «завтра», а губернатор навіть пообіцяв, що з 7-ої години чатуватиме під будівлею, аби процес пішов.

Оскільки розмова була на «підвищених тонах», Гука звинуватили у брехні, а мер Гайсину зробив зауваження, що у співбесідника немає підстав кричати. А потім вони обидва згадати про сало, космос та кримінальні справи.

«Я завтра тут буду… Чи мене виписали з космосу?», - запитав Борзов.

«Може й так», - сказав Гук.

«То я вас відправлю», - відповів Борзов

«Дивиться, щоб вас не відправили», - заявив Гук.    

Відповідне відео з початку у прямому ефірі розмістили на офіційній сторінці Сергія Борзова, але потім його прибрали. NaПарижі пропонує для перегляду найбільш цікаві «космічні» моменти.

Олег Верлан

15 липня, 2020