В 37 нагород здобули на чемпіонаті України веслувальники Вінниччини

Новини Вінниці /  В 37 нагород здобули на чемпіонаті України веслувальники Вінниччини

Веслувальники Вінниччини успішно виступили на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, що відбувся з 21 по 26 липня у місті Умань.

За результатами змагань, команда Вінниччини здобула третє командне місце серед 32 команд України, виборовши 37 медалей: 6 золотих, 17 срібних та 14 бронзових.

На сторінці Управління спорту та рухової активності Вінниччини повідомили, що найкращі юні веслувальники України змагалися у різних класах човнів, таких як одиночки, двійки та четвірки. Протягом п'яти днів спортсмени демонстрували свою витривалість, силу та майстерність, долаючи різні дистанції.

У класі одиночок видатні результати показали:

• Ільчук Ольга, яка здобула 2 місце в байдарці-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів.
  • Трохименко Владислава виборола 2 місце в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів.
  • Гилюк Ангеліна здобула 2 місце в байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів.

У класі двійок перемоги здобули:

• Ільчук Катерина та Свищ Марина, які посіли 1 місце на дистанції 500 метрів.
  • Трохименко Владислава та Леонов Олександр (Одеська) вибороли 1 місце в байдарці-мікс на дистанції 500 метрів.
  • Ільчук Ольга та Мілецький Денис здобули 2 місце в байдарці-мікс на дистанції 500 метрів.
  • Петруняк Артем та Гилюк Ангеліна посіли 3 місце в байдарці-мікс на дистанції 500 метрів.
  • Асаулюк Дар'я та Матненко Ніколь (Одеська) здобули 3 місце в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

У класі четвірок :

• Кравченко В'ячеслав, Вернигора Максим, Мілецький Денис та Чоков Марк (Одеська) вибороли 1 місце в байдарці-четвірці на дистанції 200 метрів.
  • Ільчук Ольга, Грузевич Марина, Шмалій Катерина та Трохименко Владислава здобули 2 місце в байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів.
  • Петруняк Артем, Грищенко Назар, Свищ Марина та Гилюк Ангеліна посіли 2 місце в байдарці-мікс на дистанції 200 метрів.
  • Грузевич Марина, Шмалій Катерина, Бархатов Віктор та Чоков Марк (Одеська) здобули 2 місце в байдарці-мікс на дистанції 200 метрів.
  • Слободян Валерія, Печена Мар'яна, Грузевич Марина та Шмалій Катерина посіли 3 місце в байдарці-четвірці на дистанції 200 метрів.
  • Ільчук Катерина, Зелінська Марина, Трофіменко Лідія та Жирнова Марія здобули 3 місце в байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів.
  • Ільчук Катерина, Зелінська Марина, Трофіменко Лідія та Турок Поліна (Миколаївська) вибороли 3 місце в байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів.