Уламки збитого іранського дрону пошкодили садибу на Вінниччині. Господар отримав легке поранення

Новини Вінниці / Уламки збитого іранського дрону пошкодили садибу на Вінниччині. Господар отримав легке поранення

Починаючи з 10 жовтня, ворог масовано застосовує безпілотні літальні апарати для знищення критичної та соціальної інфраструктури. Завдяки Збройним Силам України більшість ворожих об'єктів було знищено. Зокрема на Вінниччині.

«Вчора на території нашої громади було збито літальний апарат силами протиповітряної оборони. Уламки, на щастя, не принесли шкоди життю людей, легке поранення осколком отримав один житель громади. Є пошкодження майна в господарських дворах. Працює відповідна комісія. Збитки компенсуються коштом місцевого бюджету», - повідомила Тростянецька селищна голова Людмила Червонецька.

Нагадаємо, росіяни завдали декілька «серій» ударами дронів по енергетичній інфраструктурі області. Більшість безпілотників було знищено. Декілька влучили у об’єкти у Ладижині та на території Вороновицької громади.  

Новини Вінниці / Уламки збитого іранського дрону пошкодили садибу на Вінниччині. Господар отримав легке пораненняНовини Вінниці / Уламки збитого іранського дрону пошкодили садибу на Вінниччині. Господар отримав легке поранення
Олег Верлан

13 жовтня, 2022