У Зеленського назвали нові терміни закінчення війни

Новини Вінниці / У Зеленського назвали нові терміни закінчення війни

У лютому-березні 2023 року в Україні може закінчитися війна, оскільки в Росії «зламається хребет», а тамтешню владу очікують «смутні часи».

Такий прогноз озвучив радник Офісу президента України Олексій Арестович у традиційному інтерв’ю російському правозахисникові Марку Фейгіну.

На думку Арестовича, за кілька місяців можливе падіння режиму чинного президента РФ Путіна.

«Ці недоумки, які не вміють воювати, як і раніше, доводитимуть російську армію до стану повного нестояння і російське суспільство. І одного разу вузлик розв'яжеться і хребет зламається. Буде це лютий-березень, швидше за все, – за моїми відчуттями, певними роздумами, темпами і оцінками і т. д. І падіння режиму всередині, обвалення в собі зробить всю ту роботу, яку не хоче робити Захід, і яку так важко і важко робимо ми, так що, в принципі, все буде добре», - зазначив військовий експерт.

На його думку, існування путінського режиму добігає кінця.

«Він розірвав громадський договір, новий не укладений, держава стрімко втрачає легітимність, конституція порушується публічно і грубо, монополія на насильство втрачена або роздана, зростають нові сили ультраправих, які хочуть наводити лад методами відрубування голів та розбивання кувалдою», - пояснив радник ОП.

Нагадаємо, Арестович отримав шалену популярність на початку війни. В єдиному телемарафоні він заспокоював українців, вказуючи, що от-от – «через 2-3 тижні, максимум п’ять» ЗСУ почнуть перемагати. Рейтинг експерта «закрив» йому шлях телемарафону, тому тепер він «прогнозує» у Youtube.  

Чи можна вважати слова Арестовича узгодженими з Банковою чи Генштабом, складно визначити. Скоріше за все, він озвучує власні думки.  

18 листопада, 2022

Популярні новини