![У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо встановлення на площі Перемоги меморіальної дошки для вшанування пам’яті загиблих від ракетного обстрілу / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо встановлення на площі Перемоги меморіальної дошки для вшанування пам’яті загиблих від ракетного обстрілу](/system/posts/covers/000/025/145/original/1657867915_93ea84777f9ad4d89fdb65f7832e2137.jpeg?1660116798)
Вінничанин Ярослав Попик опублікував петицію щодо вшанування загиблих на площі Перемоги 14 липня. Звернення зібрало необхідну кількість підписів, тому у міськраді розглянули пропозицію і 9 серпня відповіли підписантам.
«Пропозицію взято до відома та врахування в роботі. Питання буде винесено на розгляд Ради з питань історії, топоніміки та культурної спадщини м. Вінниці», - йдетсья у відповіді на петицію.
Зазначимо, Рада з питань історії, топоніміки та культурної спадщини м. Вінниці – колегіальний орган, який погоджує більшість рішень про найменування та встановлення меморіалів.