У «Вінницяобленерго» попередили про більш відчутні відключення

Новини Вінниці / У «Вінницяобленерго» попередили про більш відчутні відключення

Внаслідок масованих ракетних обстрілів української енергосистеми вчора, 15 листопада, автоматично відключилися лінії електропередач, що призвело масових відключень електроенергії по всій Україні та у Вінницькій області зокрема. Ситуацію «виправляють». Проте відключення будуть і надалі.

Про це попередив гендиректор АТ «Вінницяобленерго» Андрей Полищук.

«В 23 год. 31 хв. від РДЦ Південно-Західного Регіону отримано розпорядження про введення по «АТ Вінницяобленерго» обмежень згідно графіка погодинного відключення споживачів електроенергії - ГПВ, з 00-00 16.11.22 року до 06-00 (включно) 16.11.22 в обсязі = 68,9 МВт. З 07 год 00 хв. буде доведено додаткове завдання», - зазначив він.

За словами А.Поліщука, відключення будуть навіть вночі. Він нагадав, що «данні обмеження будуть більш відчутні для мешканців нашої області ніж ті, що вже вводились.

«Буде задіяно близько половини черг. Але ворогу нас не зломити! Плануємо свій день з урахування графіку, виконуємо рекомендації енергетиків - і все буде добре! Все буде Україна!», - додав очільник компанії.

В АТ «Вінницяобленерго» повідомляють про те, що «о 02 год. 00 хв. від РДЦ Південно-Західного Регіону НЕК «Укренерго» отримано розпорядження про введення обмежень згідно графіка погодинного відключення електроенергії (ГПВ). Час відключень - з 03 год. 00 хв. 16.11.22 року до 24 год.00 хв. (включно) 16.11.22 в обсязі 152,5 МВт. Згідно розпорядження о 06 год. 50 хв. 16.11.22 року структурним одиницям АТ «Вінницяобленерго» належить виконати також графік аварійних відключень (ГАВ) 1-2 черги в обсязі 10870 кВт». О 07 год. 00 хв. завдання виконано в повному обсязі».

Нагадуємо, що вся інформація про відключення електроенергії по Вінниччині розміщена на офіційному сайті АТ«Вінницяобленерго», (сторінка аварійні вимкнення) - https://voe.com.ua/disconnection/emergency.

Про причини відключень та орієнтовний час ввімкнення можна дізнатися також – в особистому кабінеті споживача https://voe.com.ua/osobystyy-kabinet та у чат-ботах - VIBER http://vb.voe.com.ua і TELEGRAM http://t.me/pat_voe_bot.

Незабаром дізнатися про графік запланованих погодинних відключень (ГПВ), для вибраної адреси можна буде за посиланням - https://voe.com.ua/disconnection/detailed (механізм працює в тестовому режимі).

16 листопада, 2022

Популярні новини