У Вінниці виділили гроші на капремонт інклюзивного центру, що відкрився минулого року

Новини Вінниці / У Вінниці виділили гроші на капремонт інклюзивного центру, що відкрився минулого року

Майже через рік після відкриття у Вінниці Інклюзивно-ресурсний центр №2 для дітей з особливими освітніми потребами у міськраді виділяють кошти на капремонт будівлі. Рішення про фінансування робіт в обсязі 1 млн гривень депутати підтримали 26 червня.

Майже через рік після відкриття у Вінниці Інклюзивно-ресурсного центру №2 для дітей з особливими освітніми потребами у міськраді виділяють кошти на капремонт будівлі. Рішення про фінансування робіт в обсязі 1 млн гривень депутати підтримали 26 червня.  

У Вінницькій міськраді зазначають,що активно займатись інклюзією у місті розпочали з 2007 року. Два роки тому у Вінниці було створено КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 ВМР» по вулиці Келецькій, 59. З вересня 2019 року працює другий заклад  - на вул. Замстянській,51.

«Наразі спеціалісти ІРЦ 2 працюють на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів з дошкільним відділенням ВМР. Для зручності відвідувачів центру, що проживають у лівобережній частині нашого міста, для роботи закладу виділено будівлю за адресою Замостянська,51. Але це приміщення потребує капітального ремонту з заміною мереж, вікон, влаштуванням перестінок, внутрішнє опорядження тощо», – каже директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

У комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №2», за аналогією першого ІРЦ, проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей (2-18 років) з особливими освітніми потребами. За її результатами, кожній дитині у закладі освіти розроблятимуть індивідуальні програми розвитку, в яких буде передбачено кількість корекційно-розвиткових занять.

Також у центрі надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.