![У Вінниці власника домівки біля водойми оштрафували за відсутність вигребу, а він запевняє, що не користується водою / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці власника домівки біля водойми оштрафували за відсутність вигребу, а він запевняє, що не користується водою](/system/posts/covers/000/013/338/original/57876.jpg?1594987628)
Проводивши перевірку прибережних зон на предмет забруднення, інспектори Муніципальної варти склали протокол про адміністративне правопорушення на вінничанина, який не облаштував своє домоволодіння по пров. Юності вигребом.
Як повідомили в Facebook групі "Муніципальноа варта Вінниці", чоловік агрументував свої дії, точніше бездіяльність тим, що не користується водою взагалі... Однак, необлаштована належним чином чи відсутня вигрібна яма - це забруднення прибережних зон, адже всі відходи життєдіяльності недобросовісних мешканців забруднюють підгрунтові води і, зрештою, потрапляють до найближчої водойми.