У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО)

У Вінниці, продовжується реалізація заходів, які спрямовані на підвищення безпеки пішоходів. По Проспекту Юності, проходять роботи по облаштуванню антикишень. А також по місту активно встановлюються острівців безпеки, «лежачі поліцейські» тощо. Для пішоходів щастя, а чи задовільнить дане рішення водіїв? Адже з кожним днем у місті кількість авто лише зростає…

У Вінниці продовжується реалізація заходів, які спрямовані на підвищення безпеки пішоходів. По проспекту Юності облаштовують антикишені. Це нова родзинка. В інших куточках міста активно встановлюють острівці безпеки, «лежачих поліцейських» тощо. Для пішоходів антикишені може й щастя, а чи задовільнить дане рішення водіїв? Адже з кожним днем у місті кількість авто лише зростає…

Як стало відомо з сайту Вінницької міської ради, протягом тижня у місті тривають роботи по облаштуванню антикишень на нерегульованому пішохідному переході по проспекту Юності. Дана побудова має покращити умови для пішоходів. Крім розширення тротуару тут будуть встановлені нові попереджувальні дорожні знаки, світловідбиваючі елементи та захисні стовпчики.

Як розповів начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства міської ради Леонід Демченко:

«Наразі на нерегульованому пішохідному переході по проспекту Юності облаштовують антикишені. Їх буде дві – з обох сторін переходу. Тут перетинають вулицю багато людей, тому такі роботи є важливими для безпеки вінничан. Завдяки цим «антикишеням» буде звужено ширину проїжджої частини, що призводить до зниження швидкості транспортного потоку та робить цей пішохідний перехід більш безпечним. Завдяки геометричним параметрам даних атникишень покращується видимість пішоходів зі сторони водіїв автотранспорту. Також дані антикишені будуть облаштовані захисними стовпчиками, які  виконуватимуть захисну функцію на початку та в кінці пішохідного переходу (в місцях скупчення пішоходів)».

 

Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО) Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО) Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО) Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО) Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО) Новини Вінниці / У Вінниці розпочали роботи по облаштуванню антикишень (ФОТО)