![У Вінниці пошкодили декілька спортивних та дитячих майданчиків / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці пошкодили декілька спортивних та дитячих майданчиків](/system/posts/covers/000/021/260/original/67556.jpg?1640102534)
Під час перевірки стану дитячих та спортивних майданчиків, розташованих у Вінниці, співробітники Муніципальної варти звернули увагу на пошкодження деяких з них.
Як зазначається, хулігани розірвали металеву сітку та викрали кілька дошок з покриття на спортмайданчику по Хмельницькому шосе, 51. Також чимало недоліків було зафіксовано на дитячому майданчику по вулиці 8 березня. «Зникли» сидіння на каруселі та ланцюг на гойдалці.
«Інформацію передали профільним підрозділам міської ради для відповідного реагування», - вказують у Ситуаційному центрі.