![У Вінниці погасили марку за мотивами рукотворних шедеврів місцевих майстринь / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці погасили марку за мотивами рукотворних шедеврів місцевих майстринь](/system/posts/covers/000/028/424/original/9--0098.jpg?1679396808)
Сьогодні, 21 березня, Офіс туризму Вінниці та Вінницька дирекція АТ «Укрпошта» презентували ексклюзивну власну марку за мотивами рукотворних шедеврів вінницьких майстринь «А наш рід був, є і буде!». Захід приурочений до Міжнародного дня лялькаря.
Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.
«Додам, що всі охочі можуть до кінця цього тижня відвідати тематичну виставку ексклюзивних ростових ляльок-мотанок в автентичному одязі кінця ХІХ - початку ХХ ст. в пункті незламності на базі Туристичного хабу (Соборна, 89). Такі події — це доказ того, що співпраця муніципалітету та креативних індустрій в Україні можлива. Старт був покладений торік, коли Офіс туризму Вінниці запустив платформу «BYVI» з роботами наших майстрів», - зазначив він.
За минулий рік на платформі реалізовано близько 250 виробів. Географія продажів по світу досить широка: Німеччина, Швеція, Франція, Канада, Польща, Словаччина тощо. Важливо, що таким чином майстри також долучаються до наповнення місцевого бюджету.
«Хочу подякувати майстриням за наполегливу роботу і безперервне волонтерство. Віримо, що вже скоро ці чудові вироби можна буде побачити і придбати у цьому просторі в сучасному центрі туристичної інформації, який прийматиме тисячі відвідувачів. 10% коштів від реалізації марок Офіс туризму Вінниці спрямує на потреби ЗСУ!», - додав посадовець.