![У Вінниці на «зебрі» автівка збила дівчину. «Швидка» доставила постраждалу у лікарню / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Вінниці на «зебрі» автівка збила дівчину. «Швидка» доставила постраждалу у лікарню](/system/posts/covers/000/032/704/original/76--24.jpg?1706709665)
У Вінниці 30 січня на вулиці К. Василенка сталась ДТП. Внаслідок цього 19-річна дівчина-пішохід отримала тілесні ушкодження. Правоохоронці встановлюють причини та обставини аварії.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, за попередньою інформацією слідства, 55-річний водій автомобіля Mitsubishi скоїв наїзд на дівчину, яка переходила проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. У результаті аварії місцева жителька з отриманими травмами доставлена до медичного закладу.
Водій транспортного засобу освідуваний, він тверезий. Автомобіль поміщений на арештмайданчик.
За фактом аварії розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.