У Вінниці двоє хлопців на електросамокаті збили маленьку дівчинку

Новини Вінниці / У Вінниці двоє хлопців на електросамокаті збили маленьку дівчинку

Хлопці втекли, залишивши дитину у важкому стані.

Інцидент стався ввечері 23 червня. Двоє молодиків, рухаючись на електросамокаті по парку «Хімік», не впоралися з керуванням і збили маленьку дівчинку, яка гралася з м'ячиком. Після наїзду хлопці поїхали у невідомому напрямку, не надавши допомоги постраждалій дитині.

На місце події викликали поліцію, але попри обстеження прилеглих територій, винуватців знайти не вдалося. Матір дівчинки одразу ж доставила її до лікарні. Наразі справу передано слідчим по ДТП.

У Ситуаційному центрі м. Вінниця нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху та безпеки під час користування електросамокатами.

«Електросамокати є зручним способом пересування містом, але їх використання вимагає відповідальності та дотримання правил безпеки», - наголосили представники центру.

Один із прокатів електричних самокатів міста також нагадав основні правила безпечного користування цим видом транспорту:

  • Дотримуйтесь ПДР: Завжди слідуйте вказівкам на дорожніх знаках та сигналам світлофорів. Повага до інших учасників дорожнього руху є обов'язковою.
  • Користуйтесь самокатами у тверезому стані: Керування транспортним засобом під впливом алкоголю чи інших речовин є незаконним і небезпечним.
  • Дотримуйтесь правил пересування: Рухайтесь по велодоріжках або якомога правіше проїзною частиною.
  • Самокат призначений для однієї людини: Електросамокати спроєктовані для пересування однієї людини. Їзда вдвох або більше людей на одному самокаті суворо заборонена та небезпечна.

 

Михайло Білик

25 червня, 2024