У Вінниці будують майданчик для пляжного волейболу

Новини Вінниці / У Вінниці будують майданчик для пляжного волейболу

Десятиріччями вінничани, відпочиваючи на пляжі, розважалися грою у волейбол. Використовувалися будь-які вільні ділянки, тому м’яч інколи потрапляв в тих, хто засмагає лежачі. Найближчим часом у місті має з’явитися перший цивілізований майданчик для цієї популярної гри. На пляжі «Хімік» тривають роботи з реалізації проєкту- переможця конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» - «Центр пляжного волейболу». Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1 млн грн.

Десятиріччями вінничани, відпочиваючи на пляжі, розважалися грою у волейбол. Використовувалися будь-які вільні ділянки, тому м’яч інколи потрапляв в тих, хто засмагає лежачі. Найближчим часом у місті має з’явитися перший цивілізований майданчик для цієї популярної гри. На пляжі «Хімік» тривають роботи з реалізації проєкту- переможця конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» -  «Центр пляжного волейболу». Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1 млн грн.

Цьогоріч реалізовується 17 проєктів, які в 2020 році перемогли у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на «Хіміку». Автор  ідеї - Євгеній Саричев.

Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались на початку липня. 

«Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску.  Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня», - розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Нагадаємо, конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт.  Містяни безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.  

Популярні новини