![У Козятині через заборону торгувати підприємці пікетували міськраду / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У Козятині через заборону торгувати підприємці пікетували міськраду](/system/posts/covers/000/015/635/original/91_full.jpg?1605015669)
Поблизу будівлі Козятинської міськради місцеві підприємці вранці 10 листопада влаштували акцію протесту. Від влади вимагають скасувати заборону на торгівлю на непродовольчому ринку.
Як пише «33 канал», козятинські пікетувальники не згодні з «дискримінацією», адже тим, хто продає одяг, забороняють працювати, а торгівля продуктами харчування, навіть якщо у закладах не дотримуються маскового режиму, під табу не потрапила.
В акції взяли участь кілька десятків підприємців.
У Козятинській міськраді натомість готуються до проведення позачергової сесії, де мають розглянути безліч питань, проте жодне з них не стосується долі підприємців.
Нагадаємо, що з 9 листопада Козятин і Тиврівський район на Вінниччині «включені» до червоної карантинної зони. Решта області залишається «помаранчевою».