![У другому спарингу вінницька «Нива» поступилася «Поділлю» з Хмельницького / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / У другому спарингу вінницька «Нива» поступилася «Поділлю» з Хмельницького](/system/posts/covers/000/021/908/original/1_57.jpg?1644134739)
Вчора, 5 лютого, вінницька «Нива» провела другий контрольний поєдинок у 2022 році. На стадіоні Вінницького педколеджу умовні господарі програли хмельницькому «Поділлю» з рахунком 1:2.
Нагадаємо, у першому спарингу вінничани здолали хмельничан 2:1.
Як повідомляє пресслужба «Ниви», у першому таймі гості були значно активнішими. В середині першої половини гри рахунок відкрив (як і в попередньому подільському дербі) Карпенко. Він отримав м’яча у карному майданчику і влучив ціль.
На початку другого тайму «Нива» реабілітувалась. На 48-й хвилині Антон Брижчук вирівняв становище, вдало замкнувши прострільну передачу. Незабаром «Нива» втратила гарну нагоду вийти вперед. І цим на 60-й хвилині скористався «подолянин» Панасенков, влучивши у кут воріт із 12-и метрів.
Отже, вінничани обмінялись с хмельничанами перемогами з однаковим рахунком. Рівень гри представника Першої ліги «Поділля» не особливо переважав.