
Щиро вітаємо наших незламних спортсменів з цими високими та заслуженими нагородами!
Усі троє ветеранів з Вінниччини успішно виступили на престижному міжнародному турнірі Invictus Rowing Camp & Cup Romania 2026
Як повідомляє Начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна у змаганнях з веслування на ергометрі (спеціальних тренажерах) наші спортсмени зуміли вибороти шість високих нагород у своїх категоріях.
Олександр Прокопенко та Армен Гарибян здобули по два «золота» кожен, а Дмитро Чорний привіз додому срібну та бронзову медалі.
Крім того, відмінний результат показав Сергій Гедз, який увійшов до десятки найкращих учасників цього потужного турніру.
Ці масштабні змагання об’єднали ветеранів та чинних військовослужбовців із шести країн світу – України, Бельгії, Румунії, Великої Британії, Нідерландів та Грузії. Попри серйозну міжнародну конкуренцію, вінницькі бійці вкотре довели свою силу та незламність!
Усі наші спортсмени тренуються у Вінницькому регіональному центрі «Інваспорт», – розповідає Наталя Заболотна




