![Тренерам вінницьких спортшкіл із березня піднімуть зарплату / Новости Винницы и области / Інформаційний портал На Париже Новини Вінниці / Тренерам вінницьких спортшкіл із березня піднімуть зарплату](/system/posts/covers/000/010/253/original/86379484_1538134639670960_7791255581876027392_o.jpg?1582553262)
У Вінниці з 1 березня піднімуть зарплату тренерам та інструкторам спортивних шкіл. Таке рішення сьогодні ухвалив виконком міської ради. Про це у Facebook повідомив мер міста Сергій Моргунов. На найближчій сесії депутати міськради мають затвердити відповідні зміни до бюджету.
"Тому ми винайшли можливість забезпечити в бюджеті громади кошти на підняття зарплатні працівникам наших спортшкіл, - а це 152 тренера, інструктора та спеціаліста, які творять спортивне майбутнє Вінниці, - уже з 1 березня цього року. Йдеться про збільшення від 20 до 70% до посадового окладу. Чим вища категорія тренера – тим більшим буде розмір доплати. Якщо зараз тренер вищої категорії отримує «чистими» біля 6,5 тисяч гривень, то з наступного місяця це буде 10 700", - повідомив С.Моргунов.